Wtorkowe popołudnie w styczniu I grupa DKK w Szprotawie spędziła przy kawie z Basią Stuhr. Na chwilę zajrzał też Jerzy z dziećmi. Pierwszą lekturą w nowym roku była u nas „Basia. Szczęśliwą się bywa” B. Stuhr i B. Nowickiej. Książka, jak zgodnie stwierdziłyśmy, niezwykła. Biografia… ale jak zręcznie napisana. Barbara Stuhr odważnie mówi o dziadkach, rodzicach, najbliższych i znajomych. Scalająca wszystko Beata Nowicka tak zręcznie „zszywa” wszystkie cząstki, że historia życia płynie wartkim strumieniem. Wracają też nasze wspomnienia z dawnych ciężkich lat. Czasem gorzkie, czasem wesołe lub wręcz komiczne.  Książkę czyta się fantastycznie! Polecamy.