524Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne. Jest to czas przesycony wzniosłym nastrojem. Jednocześnie to moment, kiedy dzieciom przekazujemy rodzinne tradycje, włączając najmłodszych w wir przygotowań. Z tej okazji Filia Biblioteczna w Lesznie Górnym zorganizowała 12 kwietnia 2022 roku warsztaty plastyczne dla dzieci. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy I oraz oddział przedszkolny. Dzieci bardzo się zaangażowały, wykazały wielką kreatywność. Wystarczyły sprawne ręce oraz wyobraźnia, by powstały piękne i oryginalne dzieła. Każdy wykonał swoją wyjątkową "Wielkanocną pisankę i nie tylko".