Białe róże z Petersburga

Dzieje Rosji są jednocześnie fascynujące i wstrząsające. Historia kołem się toczy… Takimi słowami zakończyło się spotkanie I grupy DKK, podczas którego dzieliłyśmy się wrażeniami z przeczytanej kolejnej książki. „Białe róże z Petersburga” Joanny Jax to historia bogatego Aleksandra i biednego Iwana, których porwał nurt zmian w carskiej Rosji początku XX wieku. A pośród tych mężczyzn ona – Lena. Miłosne wątki przeplatają się tutaj z prozą życia, ciągłą walką o przeżycie i ogromnymi problemami natury moralnej. Lubimy takie właśnie książki, z których wynosimy nieco więcej niż tylko rozrywkę duchową. Taką pozycją jest na pewno powieść Joanny Jax. Czekamy na następną część, bo dla nas historia nie posiada zakończenia.
ZESTAW MKiDNNPRCIK