Ferie dobiegły końca, a wraz z nimi zakończyły się zajęcia w Filii Bibliotecznej w Lesznie Górnym. Wszystko co dobre szybko się kończy, jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom „Ferii w Bibliotece” nie będzie brakowało.
Ferie w bibliotece zaczęły się od zajęć poświęconych Dniu Babci i Dziadka. Młodzi plastycy wykonali piękne kartki, do których dołączyli ułożone przez siebie wierszyki, a utworzona całość prezentowała się wyśmienicie. W czasie zajęć dzieci także wykonywały wazoniki i podkładki pod swoje kubki.
Natomiast największą atrakcją tegorocznych ferii były „kuchenne rewolucje”. Po raz kolejny, dzieci przekonały się o tym, jak świetnie można się bawić przygotowując kolorowe i pyszne sałatki owocowo - warzywne. Nie zabrakło zabaw ruchowych i integracyjnych. Uczestnicy mogli oglądnąć film o przygodach agenta Maxa i sympatycznych czworonogów, a także pograć w ciekawe gry planszowe, czy bawić się wspólnie ze znajomymi w zgadywanki, quizy i kalambury. Różnorodność tych zajęć sprawiła, że nie było miejsca na nudę.
Choć zimowa przerwa w nauce dobiegła już końca, to drzwi Biblioteki są otwarte i czekają na tych, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić.

 


Kalendarz

Nowości zakupione z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Facebook Likebox Slider