178Kolejne spotkanie I grupy DKK w Szprotawie poświęciłyśmy na podzielenie się opiniami o książce Anny J. Szepielak Francuskie zlecenie. Wszystkim lektura powieści sprawiła przyjemność. Oceniłyśmy książkę jako świetną na czas wypoczynku na leżaku. Napisana bardzo lekko, ale momentami zaskakująca. Dwie płaszczyzny czasowe tylko nadawały treści charakteru. Biorąc zaś pod uwagę poszczególne postacie książki, większość pań zachwyciła postać Elizy – mądrej, przebojowej i mocno stąpającej po ziemi wnuczki Konstancji. Ciekawą osobowością był też Aleksander. Choć młodziutki, to już z ukształtowanymi zainteresowaniami. Książka jest doskonała na poprawę nastroju, więc polecamy ją gorąco.