prezentacja pdf

r „Ludzie, którzy mówią, że jeżdżenie rowerem jest niebezpieczne, nie mają racji . Zabije nas siedzenie w miejscu, co większości społeczeństwa zdarza się zdecydowanie za często”.  Adrian Davis

19. kwietnia obchodzimy DZIEŃ ROWEROWY. Zawsze warto wsiąść na rower i pojechać na bliższą lub dalszą wycieczkę. Aby się zainspirować pomysłami innych lub opracować własną eskapadę, dobrze jest sięgnąć do opracowań książkowych, które mamy dla Państwa. Część tytułów zamieszczamy w prezentacji pdf. Więcej ciekawych pozycji dostępnych jest w Bibliotece.