Wakacje w bibliotece – kolejne zajęcia z j. angielskiego dla dzieci pod hasłem "POZNAJEMY KOLORY"

Tym razem najmłodsi czytelnicy zapoznali się z kolorami. Wraz ze sporą dozą twórczości, pędzli i farb, dzieci zaprezentowały efekty mieszania barw. Z dużym ożywieniem przyjęło się zadanie pokolorowania obrazka na podstawie wiersza „Kolorowy klaun”, oraz grupowy projekt pejzażu, w którym dzieci dały upust swoim artystycznym zdolnościom. Zajęcia przyprawiły czytelników o pozytywnie kolorowy zawrót głowy, a przy okazji poznali nazwy kolorów w języku angielskim.