Czy w teatrze grają aktorzy, a może tylko lalki lub pacynki? Na takie pytania i wiele innych dotyczących teatru odpowiedzi poszukiwali uczniowie klasy II SP w Siecieborzycach. Dzieci w ramach zabawy w burze mózgu wymieniali wszystkie pojęcia, które według nich związane są z tą instytucją. Wykazali się dużą znajomością tematu. Następnie musieli przyporządkować odpowiednie pojęcie do obrazka a w tym pomagał im robot Photon, którego należało odpowiednio zaprogramować. Ta zabawa i jednocześnie poznawanie słownictwa związanego z tematem zajęć wywołała bardzo pozytywne reakcje dzieci. Zajęcia zorganizowały panie bibliotekarki Dorota i Beata.