TYDZIEŃ BIBLIOTEK- ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU- Filia biblioteczna w Siecieborzycach.

540W ramach XIX Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna i Szkolna w Siecieborzycach zorganizowały zajęcia dla klasy II. Uczniowie dowiedzieli się o celu akcji, obejrzeli film z wypowiedziami uczniów szkół zielonogórskich oraz osób dorosłych na temat „Co to jest BIBLIOTEKA”. Natomiast wiele przyjemności sprawiło dzieciom zaprojektowanie okładki, namalowanie portretu pań bibliotekarek oraz narysowanie ulubionej postaci z bajki. Kreatywność dzieci zawsze zaskakuje!