546W ramach obchodów XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zostało zorganizowane spotkanie dla uczniów klas I-III SP w Siecieborzycach. Do czytania dzieciom zaproszone zostały mamy. W ten sposób chciałyśmy zaakcentować niedawno obchodzony Dzień Mamy. Panie z pełnym zaangażowaniem pięknie czytały dzieciom książkę Joanny Papuzińskiej pt.” Nasza mama czarodziejka”. Przygody mamy „czarodziejki” wzbudziły wiele uśmiechu na twarzy słuchających. Na koniec dzieci zaśpiewały piosenki dedykując je swoim mamusiom oraz złożyli serdeczne życzenia z okazji minionego święta.