Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkDnia 10 czerwca 2022 filia biblioteczna w Lesznie Górnym przygotowała kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Tym razem zapoznaliśmy się z utworem Wiesława Janczarskiego pod tytułem „Jak Wojtek został strażakiem”. Autor książki opowiada nam o siedmioletnim Wojtku, który marzy, żeby zostać strażakiem, ale dorośli twierdzą, że jest za mały. Przypadek sprawia, że chłopiec wynosi z płonącego domu niemowlę i alarmuje straż pożarną. Jak potoczyły się losy naszego bohatera? Musicie sami przeczytać, aby się dowiedzieć, bo my już wiemy.