W dniu dzisiejszym podczas uroczystego spotkania Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik wraz ze swoim zastępcą Dorotą Grzeszczak, Dyrektorem Szprotawskiego Domu Kultury Andrzejem Kajfaszem, Kierownikiem Wydziału Przedsiębiorczości, Promocji i Turystyki Maciejem Boryną oraz pracownikami uroczyście powitali nową dyrektorkę szprotawskiej biblioteki.

Funkcję tę objęła Pani Marzena Cioch-Ciućmańska.

Pani Dyrektor przywitała wszystkich pracowników wyrażając nadzieję na udaną, miłą i owocną współpracę.

Dziękujemy za miłe spotkanie w gronie pracowników oraz życzymy sukcesów w życiu zawodowym, cierpliwości i wyrozumiałości dla pracowników oraz satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Facebook Likebox Slider