ssssBiblioteka, jak co roku, z radością włączyła się w obchody Dni Seniora. Do nas należał czwartek 13. października. Gościliśmy członków kilku szprotawskich organizacji. Byli to przedstwiciele UTW, PZERiI i Dyskusyjnego Klubu Książki. Miło nam było, że bawiła się z nami Pani Helena Urbaniak ze swoją rodziną. Bawiła..., bo nasze spotkanie przebiegało pod hasłem "Dzień Seniora 2022 - artystycznie i satyrycznie". Dobry humor nikogo nie opuszczał, gdyż jak tu się nie uśmiechnąć, patrząc na karykatury znanych postaci ze świata filmu i telewizji, słuchając anegdot z ich życia (w genialnym wykonaniu Krystyny Haraźnej) i tworząc naprędce ołówkiem karykaturę osoby siedzącej naprzeciwko? Wieczór zastał nas rozbawionych i pełnych nadziei, że takich spotkań czeka nas jeszcze bardzo dużo:)

Facebook Likebox Slider