10 października cała nasza szkolna społeczność wzięła udział w III Międzynarodowej Edycji VII Ogólnopolskiej Akcji  BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE. Podczas każdej przerwy lekcyjnej czytaliśmy książki, które wcześniej wypożyczyliśmy z biblioteki. Czytaliśmy w gabinecie języka polskiego i w kąciku czytelniczym, znajdującym się w bibliotece. W akcję zaangażowali się nie tylko wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji szkolnej i bibliotekarze, ale również nasi goście: policjanci z Komendy Policji w Szprotawie i Pancernik Hatetepes – maskotka Banku PKO BP    w Szprotawie, która od lat uczy najmłodszych bezpiecznego korzystania z sieci. Tym samym udowadniamy, że sięgać po książkę może każdy, w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w naszej dużej akcji czytelniczej BARDZO DZIĘKUJEMY!

Facebook Likebox Slider