Wzięli w nich udział uczniowie szprotawskich szkół oraz mieszkańcy. Tematyką spotkań były podróże Pana Tomasza, a szczególnie Namibia. Egzotyka, którą mogliśmy zobaczyć na zdjęciach, opowiadania, wspaniały kontakt z publicznością, po raz kolejny spowodowały, że w przyszłości znowu nas odwiedzi.

Spotkania wzbogaciliśmy wystawą fotografii z wędrówek Pana Tomasza i książkami, propagującymi poznawanie świata.

Bardzo dziękujemy za tę dawkę pozytywnych emocji, która podczas spotkań udzieliła się każdemu.

30 listopada gościliśmy w naszej bibliotece Arkadiusza Niemirskiego - autora książek dla młodzieży i dorosłych. Zadebiutował powieścią “Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Do 2006 r. wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów. W 2003 ukazała się jego pierwsza “oryginalna” powieść detektywistyczna dla młodzieży “Pojedynek detektywów".

Nowości zakupione z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Facebook Likebox Slider