Jak co roku Filia biblioteczna w Siecieborzycach i świetlica środowiskowa TPD SP w Wiechlicach Filia Siecieborzyce przygotowały ciekawą ofertę wakacyjną dla najmłodszych czytelników w dniach 25-29.06.2018 roku.
Uczestnicy wzięli udział w zajęciach edukacyjnych, plastycznych, sportowo – rekreacyjnych. Nie zabrakło także innych atrakcji w postaci wycieczek do Izby Historii w Szprotawie, Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie dzieci uczestniczyły w zajęciach literacko - muzycznych oraz do kina. W ramach zajęć odbyły się również zajęcia z kodowania. Dzieci zapoznały się z małym, interaktywnym robotem, sterowanym za pomocą aplikacji mobilnej który, uczy kodowania i logicznego myślenia. Podczas trwania zajęć odwiedzili nas strażacy z OSP w Siecieborzycach, którzy uczyli jak udzielić pierwszej pomocy i przypomnieli o bezpieczeństwie podczas wakacji. Natomiast  panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żaganiu wyjaśniły dzieciomjak dbać o zdrowie i prawidłowe odżywianie. 
Taka forma wypoczynku zaspokoiła potrzeby i oczekiwania dzieci, pozwoliła na aktywne i pożyteczne spędzenie wolnego czasu.


Kalendarz

Facebook Likebox Slider