Miło nam poinformować, że w tym roku Filia i Szkoła Podstawowa w Wiechlicach wspólnie przystąpiły do 12 edycji Narodowego Czytania. Z powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem” wybraliśmy bardzo istotny fragment książki „Legendę o Janie i Cecylii”. W uroczystości udział wzięli uczniowie z klas: V, VI, VII i VIII wraz z wychowawcami. Legendę czytały Panie: Cecylia Brodzińska - Dyrektor Szkoły, Gabriela Laudacka - vice Dyrektor, Anna Ciołka - nauczyciel języka polskiego, Małgorzata Oziemkowska – nauczyciel języka polskiego, Irena Boczniewicz- bibliotekarz szkolny i Anna Bartkowiak – bibliotekarz.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom Narodowego Czytania w Filii w Wiechlicach.

depozytbiblioteczny

Facebook Likebox Slider