Ferie zimowe na filii w Wiechlicach dobiegły końca. Za sobą mamy niesamowity tydzień, pełen zabaw, eksperymentów i przygód.
Nasz tydzień zaczęliśmy od wycieczki do planetarium, Centrum Nauki Keplera i parku trampolin Skoko-Loco. Podczas pierwszych zajęć dowiedzieliśmy się gdzie ptaki zimują i jak możemy im pomóc podczas nadchodzących mrozów. W drugiej części zajęć każdy z uczestników wykonał laurkę dla Swojej Babci lub Dziadka. Wyszły nam prawdziwe cudeńka, dzieci włożyły ogrom pracy i serca w swoje dzieła.
Podczas kolejnych dni wykonywaliśmy mały eksperyment, dzięki któremu powstały wspaniałe brokatowe slimy. Czytaliśmy książki, bawiliśmy się i tworzyliśmy różne prace plastyczne. Efekty i przebieg zajęć możemy podziwiać na zdjęciach, a śmiechu i zabawy było co niemiara.