Dzięki współpracy MBP filia w Wiechlicach ze Szkołą Podstawową w Wiechlicach oraz biblioteką szkolną mieliśmy możliwość zorganizowania spotkania online dla klas I-III.

331„Tobi uczy, Tobi bawi zdrowia mądrość Wam wyjawi”, pod takim hasłem dzieci mogły uczestniczyć w spotkaniu autorskim. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy: ile posiłków powinniśmy zjadać w ciągu dnia, jak ważne jest to co jemy i w jakich godzinach, ile kalorii maja przetworzone posiłki, a jak zdrowe są te, które zrobimy sami z pomocą rodziców. Posiłki wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie mogą być zdrowe oraz kolorowe, dla każdego znajdzie się coś dobrego.
Bardzo dziękujemy Pani Marzenie za wspaniałą prezentację w której znalazło się tak wiele ważnych zagadnień dotyczących zdrowego odżywiania. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały oraz słuchały tego wszystkiego, co Pani miała Nam do przekazania.