Dzięki współpracy MBP filia w Wiechlicach ze Szkołą Podstawową w Wiechlicach oraz biblioteką szkolną mieliśmy możliwość zorganizowania spotkania online dla klas I-III.

331„Tobi uczy, Tobi bawi zdrowia mądrość Wam wyjawi”, pod takim hasłem dzieci mogły uczestniczyć w spotkaniu autorskim. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy: ile posiłków powinniśmy zjadać w ciągu dnia, jak ważne jest to co jemy i w jakich godzinach, ile kalorii maja przetworzone posiłki, a jak zdrowe są te, które zrobimy sami z pomocą rodziców. Posiłki wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie mogą być zdrowe oraz kolorowe, dla każdego znajdzie się coś dobrego.
Bardzo dziękujemy Pani Marzenie za wspaniałą prezentację w której znalazło się tak wiele ważnych zagadnień dotyczących zdrowego odżywiania. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały oraz słuchały tego wszystkiego, co Pani miała Nam do przekazania.NPRCz2


BN


MKiDZN


bibliotekarz lubuski


 dkk


 czytak plus2


 legimi


 fun media


 0 finansach

Gazeta Wyborcza dla Bibliotek

wyborcza

 

„Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).”

Schowek01

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
19
20
21
22
24
26
27
28
29
31

NOWOŚCI

Prasa