ValentynkiokZ okazji Walentynek, kolejne zajęcia dla dzieci upłynęły pod hasłem święta zakochanych. Nasi czytelnicy podczas burzy mózgów wymienili z czym kojarzy im się data 14 lutego, oraz poznali kilka ciekawostek związanych ze św. Walentym; patronem tego święta. Poznaliśmy także kilka angielskich słów określających miłosne symbole, po czym utrwaliliśmy je przez wykreślankę, oraz narysowaliśmy kto lub co zajmuje ważne miejsce w naszych sercach. Zajęcia zwieńczyliśmy pogawedką o uczuciach, przy okazji wskazując różne rodzaje miłości, jak miłość romantyczna, przyjacielska lub bezwarunkowa. Wykonaliśmy także serduszkowe ozdoby i stworzyliśmy kartki walentynkowe dla bliskich nam osób.