kolaż zdjęć zajęcia piątkowe dla dzieci

Ostatnie zajęcia piątkowe w roku 2022 poświęciliśmy przygotowaniom do Sylwestra. Wspominaliśmy co miłego nas spotkało w zeszłym roku, oraz co dobrego sami uczyniliśmy dla innych. Świetnie bawiliśmy się przy układaniu różnych kombinacji wieży z kubeczków, kręglach oraz grze w kości na cukierki. Największą atrakcją było jednak tworzenie własnej wyrzutni do konfetti. Dzieci wykonały piękne i kolorowe wyrzutnie, przy okazji ucząc się bycia eko i recyklingu. Dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i przesympatyczną atmosferę. Zapraszamy na kolejne zajęcia w każdy piątek o godz. 15:30.

Facebook Likebox Slider