Wizyta uczniów klasy 1 i 3 w filii bibliotecznej w Długiem w dniu dzisiejszym zaowocowała zajęciami czytelniczymi, podczas których sięgnęliśmy po książkę "Zaczarowany ogród dziadka" Aidy Amer. Historia dwójki chłopców - braci, których dziadek niespodziewanie umiera i cała rodzina zmuszona jest radzić sobie jego stratą, poruszyła naszych młodych czytelników. To była dobra okazja aby porozmawiać o własnych babciach i dziadkach: o tym, czego możemy się od nich nauczyć i jak spędzać wspólny czas. Wspominaliśmy tych, których już z nami nie ma. Potem podczas zajęć plastycznych dzieci wykonały dla swoich bliskich kolorowe kartki.

Facebook Likebox Slider