wystawa wirtualna

IMG 20210325 160608Serdecznie zapraszamy na wirtualną wycieczkę z Panem Mariuszem Drochlińskim po polach, łąkach i nad wodę:)
W holu głównym Biblioteki przygotowaliśmy ciekawą wystawę fotografii Mariusza Drochlińskiego. To już druga odsłona jego pasji. Tym razem można zobaczyć uchwycone w różnych momentach ptactwo. Między innymi zarówno maleńkie i wszędobylskie wróble, jak i dostojne bażanty. Zdjęcia wykonane z cierpliwością i pietyzmem cieszą oczy nie tylko ornitologów.
Ekspozycję zaplanowaliśmy na cały kwiecień. Gdy tylko będziemy mogli gościć Państwa osobiście, zaprosimy do naszego holu. Teraz proponujemy wirtualne przejrzenie zdjęć z wystawy.